KRASNE 110 36-007 KRASNE k./RZESZOWA (przy Drodze Krajowej E4 wylotowej z Rzeszowa).

FOX Bosch Serwis dysponuje wielostanowiskowym serwisem.
Serwis posiada wszystkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia do wykonania napraw wszelkiego rodzaju. Dzięki temu nie odmówi żadnej naprawy i wykona wszystkie powierzone mu czynności
Warsztat między innymi wykonuje:

 • geometrię 3D, posiada Testery diagnostyczne: Bosch, Guttman Hella , oraz producenckie konkretnych modeli samochodów,
 • prowadzi pełny serwis ogumienia,
 • serwisuje i naprawia klimatyzację zarówno z czynnikiem R134 jak i R1234yf,
 • przetacza tarcze hamulcowe na samochodzie i naprawia w pełnym zakresie układy hamulcowe ,
 • obsługuje automatyczne skrzynie biegów,
 • wymiany i naprawę układów sprzęgła
 • naprawy układów chłodzenia
 • prowadzi szeroki zakres napraw elektroniki samochodowej, jej komponentów i urządzeń elektronicznych w samochodzie ,
  kompleksowe naprawy silników ( również osprzętu jak DPF, EGR TRURBO SPRĘŻARKI)
 • wymiany rozrządów / przeglądy okresowe
 • kompleksowe naprawy zawieszenia samochodu
 • naprawy , spawanie i wymiana układów wydechowych,
 • kompletna obsługa i naprawa układów kierowniczych.

W naszej firmie dokonujemy szczególnej staranności, aby zakupione części charakteryzowały się najwyższą jakością, a zarazem najniższą ceną. U nas zakupicie Państwo każdą, nawet najmniejszą część do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA. Jeśli dana część nie występuje w zamienniku zaoferujemy oryginalną, sygnowaną przez producenta samochodu część zamienną najwyższej jakości. Firma FOX-RZESZÓW zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, który zaproponuje kilka najbardziej optymalnych wariantów, tak by dostosować wytyczne właściciela samochodu do jego potrzeb.

Pełny dostęp do oryginalnych, sygnowanych przez producentów samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA części zamiennych, jak i oryginalnych części Bosch gwarantuje złożenie, zarówno cenowo jak i jakościowo najkorzystniejszej oferty, a co za tym idzie kompleksową obsługę i informacje o możliwościach oraz sposobie naprawy.

Posiadamy profesjonalny serwis z kompetentnie wyszkolonymi i doświadczonych serwisantami, wykonujemy w pełni profesjonalnie zlecone naprawy oraz przeglądy okresowe.

W naszym serwisie przede wszystkim zagwarantowana jest ogólnopolska gwarancja realizowana w sieci Bosch Car Service w całej Polsce na wykonane usługi oraz części. Dodatkowo, warsztat jest objęty ubezpieczeniem naprawianych samochodów, od wszelkich szkód powstałych w związku z powierzoną naprawą, lub też następstw po wykonaniu zleconych prac. Nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo samochodu, będzie się znajdował na bezpiecznym i zamkniętym parkingu. FOX Bosch Serwis oferuje również usługę door to door oraz holowanie samochodu własną lawetą. Co ważne, pracuje tu przeszkolony, wysoko wykwalifikowany personel.

 

ADRES

KRASNE 110
36-007 KRASNE K.RZESZOWA
NIP: 945-110-63-08

INTERNET

FOX@FOX.RZESZOW.PL WWW.FOX.RZESZOW.PL

Telefony

TEL. (17) 784 48 81
TEL. (17) 850 47 61
TEL. (17) 850 47 62
TEL. (17) 850 47 63
KOM: 501 115 446